KRAKÓW

(012) 398 07 00

WROCŁAW

(071) 782 86 68

KATOWICE

(032) 209 73 90

Witamy!

Witamy na stronie hurtowni ANG wentylacja sp. z o.o. Jesteśmy jednym z największych polskich dystrybutorów sprzętów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.

Oferta

Jesteśmy hurtownią narzędzi klimatyzacyjnych oraz sprzętów do wentylacji. Mamy w swojej ofercie sprzęty wyłącznie najlepszych, światowych producentów. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo między innymi:

 

- Pompy ciepła

- Tłumiki

- Filtry

- Centrale wentylacyjne

- Fancoile, czyli klimakonwektory

- Wentylatory

- Kanały i kształtki

- Elementy przeciwpożarowe

- Akcesoria elektryczne

- Akcesoria montażowe

- Chillery, czyli agregaty chłodnicze

- Nagrzewnice

- Chłodnice

- Kurtyny

- Aparaty

 

Całość naszej oferty uzupełnia fachowe doradztwo. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają gruntowną wiedzę merytoryczną oraz bogate doświadczenie zawodowe. Do tego, świetnie sprawdzają się w kontaktach z klientem, dlatego pomogą Państwu wybrać odpowiednie agregaty wody lodowej oraz właściwie je podłączyć. Gwarantujemy niezawodność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Jest to dla nas priorytet oraz jeden z wyznaczników jakości.

 

Realizujemy projekty zarówno dla osób fizycznych, jak i dużych firm. Doskonale rozumiemy bowiem potrzeby współczesnego świata. Zależy nam na każdym partnerze. We wszystkich projektach, kładziemy duży nacisk na jakość realizacji oraz obsługi klienta.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Z radością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

 

Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje współpracy z dostawcami sprzętu, oraz części do klimatyzacji i wentylacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Copyright © 2014 Ang.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Webstar & Jellinek Studio